Hotýlek Na Mýtě

V klidném prostředí u soutoku řeky Jizery a Mumlavy se nachází malebná roubenka s prostornou terasou a hřištěm pro děti za chaloupkou. Ubytování je vhodné  pro zimní i letní rodinou dovolenou s dětmi pro rybáře, houbaře, skvělé pro skupinové akce i teambuilding, vhodné pro turisty, vodáky, cyklisty, lyžaře, běžkaře, školky a školy v přírodě . . . .

V zimě je několik ski arealú v blízkém okolí s výbornou dostupností a ski busem hned u chaloupky. Jak v zimě tak i v létě začínají běžecké a cyklistické tratě ihned za hotýlkem. 


Hotýlek Na Mýtě

Restaurace a zahrádka 

Rádi Vás přivítáme v naší restauraci, která Vám zaručuje příjemné posezení, výtečnou domácí kuchyni a milý personál. Sama restaurace disponuje 40 místy k sezení, dále je možnost posezení na venkovní terase kde se pohodlně usadí až 40 osob. Pokud by jste měli zájem rádi pro Vás připravýme společenské akce (např.rodinné oslavy, svatby, firemní večírky a jiné akce).

 

Rezervaci lze domluvit na tel. 608 454 072

PŘIJÍMÁME PLATBY KARTOU

Příroda pár kroků

Les i voda hned u chaloupky. Chalupka je stylově vybavena. Každý pokoj má vlastní koupelnu i toaletu.

Ložnice a pokoje

Pokoje jsou vybaveny příjemným nábytkem, prostornými koupelnami. Vše je vzdušné a komfortní. Pokoje jsou 2 - 3 - 4 - 5 lůžkové s předsíní, některé s teráskou.

Sociální zařízení

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a koupelnu, obvykle s oknem.

Doprava a parkování

Dostupnost skvělá i v zimě. Parkování kolem chaloupky je přístupné i v zimě pro cca 15 aut z cela zdarma.

Rezervujte si svůj pobyt

Na soutoku Jizery a Mumlavy se za chatou nachází malebná chaloupka, roubenka s příjemnou velkou terasou a prostorem pro děti.

Buchen Sie Ihren Aufenthalt

Am Zusammenfluss von Jizera und Mumlava befindet sich hinter der Hütte eine malerische Hütte, ein Blockhaus mit einer schönen großen Terrasse und Platz für Kinder.